آموزش ایجاد صفحه هوادارن (Fan Page) در گوگل پلاس

گوگل هم مانند فیسبوک و دیگر شبکه های اجتماعی قابلیت ساخت صفحه هواداران (fan page) را در شبکه اجتماعی گوگل پلاس برای همه کاربران و کسب و کارها فراهم ساخت. می توانید صفحه ای که امروز برای وبسایتها ایجاد کردم را با کلیک روی دکمه مربوط به Google+ در بالای سایت مشاهده کنید. در این ارسال به سادگی و در کمتر از 5 دقیقه چگونگی ایجاد fan page را به صورت تصویری آموزش خواهم داد. توسط فن پیج Google+ می توانید وب سایت، بلاگ، نوشته، کسب و کار و هر آنچه را که مایلید در گوگل+ به اشتراک بگذارید.

صفه هواداران وبسایتها در گوگل پلاس

برای شروع ساخت فن پیج در گوگل پلاس به آدرس https://plus.google.com/pages/create بروید . در این صفحه می توانید موضوع صفحه گوگل خود را از بین گزینه های زیر انتخاب کنید:

 • کسب و کار و یا مکان محلی
 • محصول یا نام تجاری
 • شرکت، موسسه یا سازمان
 • هنر، سرگرمی یا ورزش
 • دیگر

انواع فن پیج در گوگل+

پس از انتخاب دسته بندی مورد نظر، در صفحه بعد گوگل از شما می خواهد اطلاعاتی مانند نام صفحه، وب سایت(اختیاری) و کسانی که محتوای صفحه شما برایشان مناسب نیست را مشخص کنید:

اطلاعات صفحه هواداران در شبکه اجتماعی گوگل پلاس

پس از این مرحله صفحه گوگل پلاس شما ایجاد خواهد شد و در مرحله بعد گوگل از شما درخواست میکند تصویری دلخواه و شعار صفحه Google+ خود را وارد نمایید:

تغییر آرم و لوگو صفحه گوگل پلاس

تبریک می گویم! صفحه هواداران شما در شبکه اجتماعی گوگل پلاس (Google+) ساخته شد و اکنون آماده ارائه به مخاطبین شماست. صفحه خوش آمدگویی گوگل را در زیر مشاهده میکنید که در آن میتوانید ارتباط خود را با مخاطبین شروع کنید.

وبسایت در گوگل پلاس

شما می توانید نشان گوگل پلاس و لینک صفحه ساخته شده را برای اشتراک گذاری در وب از گوگل دریافت کنید. گوگل این نشان را با اختیارات زیادی از لحاظ نحوه نمایش ارائه کرده است که توسط آنها میتوانید مناسبترین حالت نمایش برای خود را انتخاب کنید. حتی شما میتوانید این نشان را به همراه دکمه +1، دکمه اضافه به حلقه و بالون نمایش دهنده تعداد مثبت دهندگان در یک باکس به صورت یکجا دریافت و در وب سایت خود قرار دهید. برای افزودن همه این امکانات کافیست کد تولید شده را در قسمت مورد نظر وب سایت خود قرار دهید:

گرفتن آیکون و دکمه و کد صفحه گوگل پلاس

نظرات (2) -

 • محمد

  05/04/1391 03:45:46 ق.ظ | پاسخ به این نظر

  ممنون از آموزشتون.
  در فیسبوک میشه برایه پیجی که داری یک آدرس کوتاه در نظر گرفت .
  مثلا : facebook.com/mypage
  آیا در گوگل پلاس هم چنین قابلیتی وجود داره ؟ اگه داره از کجا باید این کار رو انجام بدیم ؟

Loading